Produkt owadobójczy w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w higienie sanitarnej. Zwalcza również komary i kleszcze na powierzchniach zewnętrznych (trawniki, ogródki przydomowe, działki).
Zawartość substancji biologicznie czynnej: 30g alfa-cypermetryny (związek z grupy pyretroidów) i 170g chlorfenapyru w 1 litrze produktu.
ZASTOSOWANIE:
Cimex-Out przeznaczony jest do zwalczania owadów w higienie sanitarnej: muchy, prusaki, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. oraz komarów, meszek i kleszczy na zewnątrz budynków.
ZAKRES STOSOWANIA I DAWKI:
Produkt może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach, i innych, przy ścisłym przestrzeganiu środków ostrożności.
ZALECANE STĘŻENIE:
1,0% - (100ml preparatu w 10l wody).
Produkt powoduje śmiertelność większości owadów biegających po upływie 1,5 - 4 godzin i owadów latających po upływie 20 - 40 minut od zastosowania.
2% - W przypadku zwalczania pluskiew na powierzchniach chłonnych i zanieczyszczonych stosować dawkę 100ml preparatu w 5l wody.
Zwalczanie komarów na zewnątrz budynków:
-- metoda oprysku: 0,5% preparatu Cimex-Out (50ml preparatu w 10l zimnej wody) i 0,5% adiuwant Grassfil (50ml preparatu w 10l zimnej wody).
1 litr roztworu roboczego wystarcza do opryskania 20m2 powierzchni.
-- metoda zamgławiania na zimno (zabieg ULV); 250ml preparatu Cimex-Out dodać do 3 litrów nośnika Asperfog i rozcieńczyć wodą do 10 litrów.
Do za mgławienia 1ha powierzchni należy zużyć 5 litrów cieczy roboczej.
Zwalczanie kleszczy na zewnątrz budynków:
1% - (100ml preparatu w 10l wody). Dodatek adiuwantu Grassfil w ilości 100ml na 10l roztworu roboczego wydłuża okres skutecznego działania do 4 tygodni.

Specyfikacja techniczna

Pojemność
0,5 l
Nowy produkt

Często kupowane razem

Dobierz inne popularne produkty

Produkty z tej samej kategorii

7 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania.