Najczęściej kupowane

Nośnik mgły M-FOG

1 Opinie
Cena 130,00 zł

Nośnik wspomagający proces zamgławiania, przeznaczony do użytku profesjonalnego. W połączeniu ze środkami ochrony roślin oraz preparatami dezynfekcyjnymi idealnie sprawdzi się przy zabiegach agrotechnicznych. Preparat poprawi słabe właściwości zamgławiające wody.

NOŚNIK DEZAFOG CZERWONY 5l

1 Opinie
Cena 250,00 zł

Preparat wspomagający zamgławianie, przeznaczony do użytku profesjonalnego. W połączeniu ze środkami ochrony roślin oraz preparatami dezynfekcyjnymi idealnie sprawdzi się przy zabiegach agrotechnicznych. Nośnik poprawi słabe właściwości zamgławiające wody.

Super skuteczna łapka na myszy i szczury. Lep...

Cena 3,50 zł

Pułapka lepowa  to uniwersalny sposób wyłapywania myszy, oraz szczurów, oraz innych insektów np karaluchów.

Zaprojektowania została do szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemu ze szkodnikami. Posiada specjalny, bardzo mocny klej. Dodatkowo dzięki wyjątkowej konstrukcji uniemożliwiającej przyleganie składanych elementów, powierzchnia lepowa jest skutecznie chroniona zapewniając długotrwałe działanie.

Zamgławiacz termiczny TS 35A LONGRAY model 35A

1 Opinie
Cena 3 990,00 zł

Zamgławiacz termiczny model TS-35A Łatwy w obsłudze i konserwacji.

Najlepsze materiały produkcyjne, takie jak użycie wysokiej jakości stali nierdzewnej do produkcji chemikaliów, zbiornik paliwa, rura przeciwmgielna i rezonator, płaszcz chłodzący i osłona ochronna, zamgławiacz termiczny może zagwarantować niezawodność w codziennym użytkowaniu i długą żywotność sprzętu.

Nasze zamgławiacze termiczne do modelu TS-35A wybierają tylko najlepsze materiały antykorozyjne, aby zagwarantować długą żywotność, takie jak wszystkie uszczelki, uszczelki i membrany mające kontakt z roztworem chemicznym są wykonane z teflonu i vitonu.

Brak zapłonu świecy zapłonowej, szybki rozruch, mniej konserwacji.Zamgławiacz termiczny TS-35A marki Longray pozwoli Ci na dezynfekcję i dezynsekcję pomieszczeń inwentarskich (np. obór, kurników), terenów zewnętrznych, szklarni, magazynów paszowych. Pomoże również ochronić krzewy oraz uprawy sadownicze m.in. przed przymrozkami.

Wykonany ze stali nierdzewnej. Wszystkie uszczelki oraz membrany są wykonane z nierdzewnych materiałów, takich jak Teflon oraz Viton, aby zapewnić długotrwałe działanie.

Mgła wytwarzana termo-pneumatycznie gwarantuje największą skuteczność i penetrację. Nośność płynów to nawet 60 m.

KAFAR 600EC 1L

1 Opinie
Cena 459,00 zł

Silny środek owadobójczy na pluskwy, karaluchy i inne owady!

Nowoczesny środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania oprysków. Wysoka zawartość permetryny (aż 40%), cypermetryny (10%) oraz PBO (10%) sprawia, że preparat KAFAR 600EC charakteryzuje niespotykana skuteczność w zwalczaniu owadów takich jak pluskwy, karaluchy, mrówki, rybiki cukrowe, pchły w domu i w innych pomieszczeniach jak również much i komarów.

Karate Zeon 050 CS 250ml

1 Opinie
Cena 55,00 zł

Karate Zeon 050 CS to środek owadobójczy i przędziorkobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych,zielarskich i ozdobnych.

ACTELLIC 500EC 1L

1 Opinie
Cena 294,00 zł

Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji.

Biodegradowalna tablica lepowa - żółta -...

Cena 3,10 zł

Nowość - całkowicie ekologiczna, przyjazna dla środowiska!

Całkowicie biodegradowalna, żółta tablica lepowa sprawdzi się idealnie przy wykrywaniu i zwalczaniu ziemiórek, mszyc, mączlików szklarniowych, miniarek i innych latających szkodników.

Bądź eko - nie zaśmiecaj środowiska. Po użyciu możesz zakopać je w ziemi - ulegną całkowitej biodegradacji!

Cimex Out 0,5l TWIN

1 Opinie
Cena 265,00 zł

Produkt owadobójczy w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w higienie sanitarnej. Idealnie sprawdzi na komary i kleszcze na powierzchniach zewnętrznych (trawniki, ogródki przydomowe, działki).

DEZACID GM 10l

1 Opinie
Cena 520,00 zł

Kwaśny, niskopienny preparat do mycia i dezynfekcji pustych obiektów hodowlanych i produkcyjnych, mających także kontakt kontakt z żywnością. Aktywny wobec ptasiej grypy i raka bakteryjnego pomidora.

Dostępny również w pojemności 5l oraz 1l.

Zamgławiacz termiczny LONGRAY model 36S

2 Opinie
Cena 4 900,00 zł

Wykonany ze stali nierdzewnej zamgławiacz termiczny TS-36S marki Longray.

Wyposażony w precyzyjny zawór pozwalający na regulację natężenia przepływu, bez konieczności instalacji specjalnych dysz o różnej średnicy.

Zasięg w poziomie to nawet 40 metrów.

Mgła wytwarzana termo-pneumatycznie gwarantuje największą skuteczność i penetrację.
Łatwy w demontażu bez użycia specjalnych narzędzi.
Elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej odporne na odkształcenia.
Dwustopniowy system chłodzenia utrzymuje temperaturę rury wyrzutowej i komory spalania.
Wbudowane zabezpieczenia: w przypadku zerwania płomienia.
.
 TS-36S ze względu na kompaktowy rozmiar daje użytkownikowi możliwość stosowania:
* DEZYFEKTANTÓW
* DEODORYZANTÓW
* FUNGICYDÓW
* INSEKTYCYDÓW w szklarniach, magazynach, pomieszczeniach inwentarskich i na przestrzeniach otwartych.

 

Skontaktuj się z nami w celu wykonania bezpłatnej prezentacji.

Produkt dodany do porównania.